Két nullázással indult a PDC-dartsvilágbajnokság nyolcaddöntője, az egyikbe a világbajnoki címvédő nézett bele.

A legjobb 16 közé Michael van Gerwen és Stephen Bunting is igen magas átlaggal érkezett, és egymás ellen kezdték a nyolcaddöntőket. A meccsen azonban nem látszott, hogy Buntingé a legjobb átlag, a holland 4–0-ra lemosta.

A nap utolsó meccsét a világbajnoki címvédő Michael Smith játszotta a 17. helyen kiemelt Chris Dobey-val. Jól kezdte a meccset Smith, de Dobey végig higgadt és következetes tudott maradni, ami jó kiszállózzással társult. Így hiába produkált 102,47-es átlagot Smith, 4–0-ra kikapott.

PDC-világbajnokság, nyolcaddöntő

  • Michael van Gerwen (2. kiemelt, 99,80-as átlag)–Stephen Bunting (18., 94,84) 4–0
  • Michael Smith (1., 102,47)–Chris Dobey (17., 102,43) 0–4

Darts-vb: kiesett Price, Gurney meg szájon csókolta Ricky Evanst

A darts-vb legizgalmasabb napján vagyunk túl: kiesett az egyik legnagyobb esélyes, megvolt a legnagyobb fordítás és a legszürreálisabb jelenet is.

(Fotó: Zac Goodwin/PA Images via Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A férfi szexualitásának évtizedei – Mi történik 40 után?

Megérkezett az egerek új királya – kipróbáltuk a Logitech MX Master 4-et

Bámulatos strapabírással és zseniális kamerákkal érkezett meg a Honor Magic8 széria

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Ha rajtad múlna, eltörölnéd a Valentin napot?
14% Nem, tök jó, hogy van.
66% Azonnal, értelmetlennek tartom.
21% Ebben a fontos kérdésben nem tudok dönteni.
Slow down, Hungary – három hely, ami tavasszal a legszebb arcát mutatja
Hirdetés