Beckham nemcsak futballcsapatot alapított, hanem játékosügynök is szeretne lenni. És azonnal nagyot húzna.

A Fox Sport angol lapokra hivatkozva azt írja, a korábbi Manchester United-, Real Madrid-, Milan-, és PSG-játékos David Beckham játékosügynök karriert akar indítani. Nemrég alapította meg a Footwork Management nevű cégét, amely eleinte fiatal tehetségeket karolna fel, de ehhez kell egy húzónév. Ez lenne Kylian Mbappé, aki fiatal, de már világbajnok és klasszis.

Mivel Mbappénak nincs még hivatalos ügynöke, Beckham pedig mint korábbi PSG-játékos bejáratos a párizsiakhoz, kézenfekvő választás lenne mindkét fél részéről.

Annak ellenére, hogy nincs menedzsere Mbappénak, már volt egy komoly csapatváltása: előbb 45 millió euróért kölcsönbe ment a PSG-be Monacóból, majd egy évvel később további 135 millióért végleg megvásárolta. A fiatal francia a PSG-ben 59 bajnokin 47 találatnál jár, valamint időközben világbajnok lett.

És a világ egyik legjobb labdarúgója.

Sorrendbe állítottuk a világ húsz legjobb labdarúgóját

Hajrá, lehet vitatkozni, saját sorrendet alkotni!

(Fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Rooney vitamin helyett Viagrát adott korábbi csapattársának

A Lakers sztárja olyan ligába lépett be, ahol egyedül Michael Jordan járt korábban

Mbappé elárulta, hogy szerinte melyik a legkönnyebb poszt a futballban

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már vettél részt utcai verekedésben?
12% Igen, többször is.
18% Igen, volt egyszer rá példa.
70% Nem.
Megnéztük a belváros legújabb, izgalmas lakóingatlan-fejlesztését
Hirdetés