Hiszen nyerniük kellett volna, ő meg egy szűrő középpályás.

Daniele De Rossinak nem Gian Piero Ventura a kedvenc edzője, a Svédország elleni vb-pótselejtezőn meg végképp betelt a pohár nála. Gól nélküli ikszre álltak a második félidőben, vagyis még egy egygólos győzelem is csak hosszabbításra lett volna elég, erre De Rossiért ment a küldöttség, hogy be fog állni, menjen melegíteni.

„Mi a faszért én álljak be? Nem ikszelni akarunk, hanem nyerni!“

– reagált ingerülten a 34 éves középpályás.

Miközben az egyik legjobb formában lévő olasz támadóra, Lorenzo Insignére mutatott, aki ott ült mellette a padon. És végül nem is cserélte be a mérkőzésen Ventura.

Football Fights on Twitter

De Rossi: "Why the f*** would I come on? We need a win not a draw" then he points towards Insigne ?? https://t.co/uNGcOdweRq

A meccs után azt mondta De Rossi, hogy valóban ezt ordította, de nem taktikai utasításokat akart osztogatni, elnézést kért, ha valakit megsértett, de abban a helyzetben úgy érezte, jobbat tenne a csapatnak, ha Insigne állna be.

És igaza volt, maradt a 0–0, és Olaszország 1958 után nem lesz ott a világbajnokságon. De Rossi meg le is mondta a válogatottságot.

(via)

Te jó ég, Olaszország nem lesz ott a focivébén!

És akkor még mi sírunk Luxemburg miatt?!

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Így ünneplik gyönyörű és világhírű nők a karácsonyt

Mondunk öt tuti tippet, hogy a sapkaszezonban is kifogástalan legyen a frizurád

A Player kérdése: Nálad már beütött a karácsonyi kajakóma?
13% Naná, és nagyon keményen.
44% Igen, de menedzselhető.
42% Szerencsére nem.
Ezekkel a fotókkal sokkal jobban telik a karácsonyi punnyadás – figyelmeztetünk, nehéz lesz abbahagyni
Hirdetés