A Győri Audi ETO nyerte az előző két BL-győztes meccsét, bejutott a Bajnokok Ligája döntőjébe, miután 26–20-ra legyőzte a CSM Bucuresti csapatát.

Jól, agresszív védekezéssel kezdett a Győr, a CSM az első gólját csak a 11. percben lőtte meg. És ezt követően is a Győr irányított, az első félidőben a legnagyobb előny három gól volt, 30 perc után 12–10 volt az eredmény ide.

A második félidőt a Bukarest kezdte jobban, feljött döntetlenre, de 16–16-nál előbb Groot, majd Amorim és Görbicz villant – 12 perccel a vége előtt hárommal vezetett az ETO.

Innen meg szerencsére már nem tudott visszajönni a CSM, végül egész simán, magabiztos játékkal jutott tovább a Győr.

A holnapi fináléban a Rosztov vagy a Vardar lesz a Győr ellenfele.