A Sky Italy értesülései szerint komoly játékoscserére készül a Manchester United és a Juventus.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Egészen tegnapig úgy tűnt, hogy Romelu Lukaku elhagyja a Man. Unitedet és az Interben folytatja. Tegnap azonban komoly fordulat történt az ügyében.

Az Sky Italy szerint ugyanis a Manchester United és a Juventus felvette egymással a kapcsolatot: a Juve Dybalát elcserélné Lukakura.

A hírek szerint az argentin ügynöke már Angliában van, sőt a két klub már meg is egyezett, most már csak arra van szükség, hogy Paulo Dybala és a United is közös nevezőre jusson.

Lukaku és Dybala is gyenge szezonon van túl. A belga mindössze 15 gólt rúgott 45 meccsen az előző szezonban, Dybala pedig Ronaldo érkezése után nem találta a helyét a Juventusban, többször csak csere volt, 42 meccsen 10 gólig és öt gólpasszig jutott.

Az argentin piaci értéke 85 millió euró, Lukakué 75, de úgy tűnik, hogy a Juventus nem kér plusz pénzt, megelégszik a játékoscserével.

(via; Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Szoboszlai Dominik a szezon játékosa lett

Egy aranylabdás és Haaland leigazolását ígéri Florentino Pérez legnagyobb ellenfele

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
47% Igen
46% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés