Sadio Mané is hosszabbított a Liverpoollal.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Áprilisban Roberto Firminóval, júliusban Mohamed Szalahhal most pedig Sadio Manéval hosszabbított a Liverpool. A hírek szerint a szenegáli szélső 2023-ig írt alá, csak úgy, mint korábban Firmino és Szalah.

Liverpool FC on Twitter

ICYMI, Sadio Mane has agreed terms on a new long-term deal with the Reds.? Full story: https://t.co/ONaoWv3wXu Video interview: https://t.co/n5WVfcpuyW All 40 goals: https://t.co/ilyvqbCduo Melwood gallery: https://t.co/vvAGbEWedx https://t.co/WJLdAfy0Lk
Mané 89 meccsen eddig 40 gólt szerzett a Poolban, a csapat egyik alapembere, érthető, hogy a Liverpool hosszabbítani akart vele. És ezzel biztossá vált, hogy az egy szezonban a Bajnokok Ligájában legtöbb gólt szerző trióval hosszútávon számol a tavalyi BL-döntős.
A BL-történelem három leggólerősebb triója egy szezonban; fotó: Squawka
  • Közben érdekes infó lett ismert a Coutinho-transzferrel kapcsolatban: {http://player.hu/sport-3/ugyes-trukkel-erte-el-a-liverpool-hogy-a-barca-ne-igazolja-le-a-legjobbjait/}
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Annyira leszerepelt a válogatott a vb-n, hogy az újságíró azt kérdezte a kapitánytól, hogy ételmérgezést kaptak a játékosok?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
15% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
17% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés