Az egyik főpróba nem sikerült jól, reméljük, a tornán már nem lesznek ehhez hasonló bakik.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Magyar idő szerint csütörtökön 21 órától Mexikó és Dél-Afrika meccsével kezdődik meg az Egyesült Államok, Kanada és Mexikó által közösen rendezett futball-világbajnokság. A csapatok nagy része már a helyszínen van, az utolsó edző-, felkészülési meccseket játsszák.

Az egyik favorit Anglia Új-Zélanddal játszott Tampában 75 ezer néző előtt felkészülési meccset. A szervezők a kezdés előtt kiírták az angol játékosok neveit, de mintha valaki random generatorba tette volna be a neveket, mert a kereszt- és vezetéknevet össze-vissza jelentek meg a kivetítőn: Marcus Rashford Jarrel Rashford volt, Ollie Watkins helyett Ollie Kane jelent meg, de Marcus Stones vagy Jordan Guehi sincs az angol válogatottban.

Fotó: X

Az angolok az első meccsüket június 17-én Horvátország ellen játsszák, a csoportkörben Ghána és Panama lesz még az ellenfelük.

Ez is érdekelhet:

Jön a legszomjasabb vb, ahol az is dönthet, mikor és mit isznak a játékosok

Extra meleg lehet a világbajnokság több helyszínén, így különösen fontos lesz, hogyan pótolják a folyadékveszteséget a játékosok. 

Különleges cipőben fog játszani utolsó világbajnokságán Lionel Messi

Az Adidas bemutatta Lionel Messi személyre szabott futballcipőjét. 

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Újra összeesett meccs közben Christian Eriksen

Így bolondította az ellenfeleit 6 éves korában Lionel Messi

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
46% Igen
47% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés