És nem csak azért, mert egyáltalán nem örültünk még kutyahalálnak. Már megcsillant a remény, amikor az úszószövetség elnöke egy tévéműsorban kedden óriásit alakított, de végül elismerte, hogy a vizes-vb kabalakutyája ronda, szerdán pedig hivatalosan is bejelentették: pályázatot írnak ki, hogy normális kabalán legyen.

Kicsit baljós, hogy egy egyébként iszonyatosan nagy munkát, szervezést és profizmust igénylő világversenynek a legegyszerűbb részletein mennyit tudunk bénázni. Ott volt ugye az Orbán Viktorral vastagon vágóképezett Demjén-himnusz, amit aztán anyagi okokból visszavontak, most meg a Kóbor Jánosról mintázott vak komondorról beszél mindenki, pedig úszófronton lenne vidámabb téma is mostanában.

De úgy néz ki, továbbléphetünk: Gyárfás Tamás az ATV-s produkciója másnapján bejelentette, hogy Bol-dog kimúlt, utódjáról pedig pályázaton döntenek. Könyörgünk a grafikusoknak, tegyék oda magukat.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Megérkezett a nagyágyú: a CANAL+ belép a magyar streamingpiacra

Szenzációs átemelős gólt szerzett az aranylabdás Ousmane Dembélé

Magabiztos győzelemmel kezdte az Eb-t a férfi kézilabda-válogatott

A Player kérdése: Neked bejött a négyévszakos gumi?
31% Igen, az én igényeimnek teljesen megfelel.
15% Nekem felejtős, számomra nem eléggé strapabíró.
53% Nincs tapasztalatom vele.