Az Instagram-oldalára posztolt a magyar válogatott csapatkapitánya.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Csoportharmadik lett az Eb-n, de végül nem jutott tovább a 16 közé a magyar válogatott. A kiesés után először a saját Instagram-oldalán kommentálta a búcsút Szoboszlai Dominik, a magyar válogatott csapatkapitánya. A következőt írta:

„A cél a továbbjutás volt. Akartuk, küzdöttünk érte és nagyon közel voltunk, de végül sajnos nem sikerült a legjobb 16. Büszke vagyok a csapatra, mert nem adtuk fel, szó szerint az utolsó percig harcoltunk. Mindenkinek köszönjük az óriási támogatást, hogy mindig mellettünk vagytok! Megyünk tovább, mert nagy dolgok várnak még ránk! Magyarok! 🇭🇺 #csakegyutt”

 

Marco Rossi is értékelt:

Marco Rossi elmondta, mi az Eb legnagyobb tanulsága

A kiesés után tartott sajtótájékoztatót Marco Rossi.

Ez is érdekelhet:

Egy magyar futotta az ötödik legtöbbet az Eb-n

Lezárult a csoportkör, az UEFA nyilvánosságra hozott néhány statisztikai adatot. Az egyikben Schäfer András is ott van az élmezőnyben.

Hatmillióan látták a videót, amiben Ádám Martin semmit nem csinál, csak sétál

De ezen Ádám Martin úgy sétál, hogy három nap alatt a második legnépszerűbb adidasos TikTok-videó lett.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
21% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés