Szoboszlai Dominikot a napokban a Napolival hozta szóba az olasz sajtó. Most a futballista ügynöke, Esterházy Mátyás reagált a hírre.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Szoboszlai Dominikot nyár elején a Real Sociedaddal, néhány napja pedig a Napolival hozták szóba. Az olasz csapat állítólag 30 millió eurót fizetne a magyar játékosért:

Olasz topklub vinné Szoboszlait

Szoboszlai Dominik a Serie A-ban?

Erre reagált most Szoboszlai menedzsere, Esterházy Mátyás:

„Mi nem foglalkozunk az átigazolási pletykákkal, de annyit elmondhatok, hogy jelen pillanatban egyáltalán nem szerepel a terveink között Dominik klubváltása.

A kezdőcsapat tagja volt a két felkészülési mérkőzésen a Southampton és a Liverpool ellen, ahogy az idény első tétmeccsén, a Bayern München elleni szuperkupán is.

A vezetőedző számol vele, a klubnak nagy céljai vannak, ráadásul a BL-ben szerepelnek az ősszel. Elsüthetném a klisét, hogy a futballban gyorsan változhatnak a dolgok, de nem gondolom, hogy most bármi okunk lenne a váltáson töprengeni”

– mondta a játékosügynök a Magyar Nemzetnek.

Marco Rossi szerint előrelépés lenne Szoboszlainak a Napoli

A magyar szövetségi kapitány szerint a Napoli előrelépés lenne Szoboszlai Dominik számára.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés