Roger Federer két játszmában legyőzte Stan Wawrinkát az Indian Wells-i kemény pályás férfi tenisztorna döntőjében (6:4, 7:5), ahol korábban Nadalt is meglepően sima meccsen múlta felül. Győzelme után pedig érdekes pillanatok következtek.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Wawrinka ugyanis nemes egyszerűséggel seggfejnek titulálta Federert, miután látta őt nevetni a meccs utáni nyilatkozata alatt.

Stan jól láthatóan alig bírt felülkereskedni az érzelmein, amikor meglátta mosolygó honfitársát, aki természetesen csak fel akarta vidítani őt.

Szeretnék gratulálni Rogernek. Éppen nevet. Egy seggfej, de rendben van - nyilatkozta viccesen a svájci.

Szegény Wawrinka pedig már hozzászokhatott ahhoz, hogy honfitársa sorozatosan legyőzi őt, hiszen Federer eddigi 22 meccsükből 19-et behúzott. Ez a diadal már a 25. Masters-tornagyőzelmet jelentette Federer számára, aki az Australian Open megnyerése után újfent bizonyította, hogy nem hajlandó megöregedni.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Egy aranylabdás és Haaland leigazolását ígéri Florentino Pérez legnagyobb ellenfele

A védők azt gondolták, a 95. percben 40 méterről nem rúgja rá. Tévedtek

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
46% Igen
46% Nem
8% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés