Ivan Rakitic mondta ezt, aki szerint vasárnap Horvátországnak több százmillió szurkolója lesz.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Azt hiszem nincs jobb érzés jelenleg, mint horvátnak lenni. Ha lenne egy 4,5 millió férőhelyes stadion, akkor tele lenne.

Mondta a horvátok egyik legfontosabb játékosa, aki szerint a horvát meznek ereje van, amikor felveszik, egyszerűen más emberek lesznek. Majd arról beszélt, hogy a három hosszabbításos meccs ellenére lesz elég energiájuk.

Az az érzésem, hogy több százmillió ember fog szurkolni nekünk vasárnap. Kaptam üzeneteket Argentínából, Spanyolországból, Németországból, a világ összes pontjáról. Az emberek azt mondják, nem gondolták, hogy így ünnepelnek majd egy gólt, amit nem a saját országuk játékosa szerez.

Majd így folytatta:

Egyértelműen befejezném a futballt hétfőn, ha a világbajnoki címnek ez lenne az ára.

A horvátok történelmük első világbajnoki döntőjét játsszák vasárnap az esélyesebb Franciaország ellen.

Rakitic 39 fokos lázzal feküdt a meccs előtt

Kiderült, miért volt egy picit fáradtabb a horvátok középpályása.

(Telegraph)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Egy egész nemzet megnyugodhat, levették az átkot a foci-vb egyik legnagyobb sztárjáról

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
3% Brazília
17% Egy másik válogatott