2018-ban már egészen széleskörű védekezés kell egy csapatnak, ha nem akarja, hogy kiszivárogjon a taktikája. A levegőben is veszély fenyeget.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A brazil válogatott legutóbbi edzésén három baseballsapkás, távcsöves, walkie-talkie-s arc leste az eget és a pályát a szomszéd épület tetejéről. Azonban nem kémek voltak, hanem épp ellenkezőleg:

az elhárító egység tagjai, a drónellenes csapat.

A Globo azt írja, a FIFA minden csapatnak felajánlotta a lehetőséget, hogy ilyen drónos kémkedés megakadályozó biztonsági személyzetet alkalmazzon. Ezeknek az uraknak felhatalmazása van kilőni a repkedő hírszerzőket, valamint olyan technikai berendezésekkel is rendelkeznek, amelyek blokkolják az elektronikus repülőkütyü frekvenciáját.

Emellett az edzőpálya melletti hotelt is megszállták a biztonsági emberek, néhány erkélyt elfoglaltak, lezártak, nehogy onnan kémkedjék ki Tite kapitány taktikáját.

Brazília vasárnap 20.00 órakor kezdi a vébét Svájc ellen Rosztovban, vélhetően győzelemmel.

Ha nem akarsz lemaradni a világbajnoksággal kapcsolatos anyagainkról, akkor ajánljuk, hogy kövesd a vb-rovatunkat.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Íme Cristiano Ronaldo évi 305 millió forintos titka: így marad elit formában 40 fölött is

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
22% Franciaország
14% Spanyolország
10% Anglia
0% Brazília
22% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés