A Barcelonának már októberben megvolt a maga névsora, a Realé viszont rövidebb, de céltudatosabb.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Mondjuk azóta a Barcelona is meghúzta a magáét, és most már egyre valószínűbb, hogy a télen Özilre és De Ligtre fog rámenni, de most nézzük Pérez terveit. Több lap, így Diario Gol és a Mirror szerint is a Real Madrid kívánságlistájára öt nevet véstek fel – három támadó, egy kapus és egy védő került célkeresztbe:

Kepa azért került előrébb, mert David de Gea szerződtetéséről kezdenek lemondani, az MU ragaszkodik hozzá, a védelembe a szintén bilbaói Aymeric  Laporte és a Sociedad-játékos Iñigo Martínez került a brazil mögé, és bizony gyorsan előrébb fognak kúszni, mert Marquinhost nem fogja adni a PSG.

A három támadó közül egyet, maximum kettőt vennének, ide kiegészítésként mindenképp beírnánk Mauro Icardit, az ő neve most felerősödött, mint Benzema-pótlék. És reálisabb is, hogy ilyen frappánsak legyünk.

(Fotó: AFP)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Annyira leszerepelt a válogatott a vb-n, hogy az újságíró azt kérdezte a kapitánytól, hogy ételmérgezést kaptak a játékosok?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
15% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés