Jövő héttől már országszerte kapható lesz a Fradi-energiaital, a whisky, a sör és a vodka utána a labdarúgócsapat legújabb italmárkája. Reklámfilmet is forgattak, melynek főszereplője a csapat vezetőedzője, Thomas Doll, valamint a gárda néhány játékosa.

A zöld-fehérek a Fradi whisky, sör és vodka után egy energiaitalt is piacra dobnak ezzel a márkanévvel, mégpedig a Hell céggel együttműködve. A jelmondat: Nincs kegyelem!

"A Hell százszázalékos magyar cég, és ahogy a Ferencváros, szintén komoly nemzetközi babérokra tör" – indokolta az együttműködést Orosz Pál vezérigazgató szombat este a Pécs elleni hazai bajnoki mérkőzés előtt tartott sajtótájékoztatón, aki hozzátette, a termék megfizethető árú lesz. (A meccset egyébként 2–0-ra nyerte a Fradi.)

Mivel egy közvélemény-kutatás szerint a Ferencvárosnak több mint egymillió szimpatizánsa van Magyarországon, ezért bíznak abban, hogy a többi Fradi-italhoz hasonlóan ez is sikeres lesz, főleg a fiatalok körében.

Tóth Eszter Anna, a Hell Energy Magyarország Kft. szóvivője szerint a közös munka eredménye egy tartósítószertől mentes, impulzív, lendületes, fiatalos termék lett, amely kellően passzol az FTC hírnevéhez.

A sajtótájékoztatón elhangzott, hogy az energiaitalt egy profi reklámfilmmel és komoly kampánnyal fogják bevezetni. A tv-csatornákon is hamarosan látható 20 másodperces filmben főszerep jutott Thomas Dollnak, a Ferencváros vezetőedzőjének, de a csapat több meghatározó játékosa, így Böde Dániel, Vladan Csukics és Gyömbér Gábor csapatkapitány is rész vett a forgatáson.

Ha rosszmájúak lennénk, mondhatnánk, hogy ugyan néző már nemigen, csapat is alig, de energiaital legalább már van a Fradinál. De nem vagyunk rosszmájúak.

(Forrás: MTI)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Megérkezett a nagyágyú: a CANAL+ belép a magyar streamingpiacra

A Real Madrid felköpött és aláállt azzal, hogy kirúgta Xabi Alonsót

Felismered gyerekkorod futballsztárjait mai fotók alapján? Teszteld!

A Player kérdése: Neked bejött a négyévszakos gumi?
30% Igen, az én igényeimnek teljesen megfelel.
16% Nekem felejtős, számomra nem eléggé strapabíró.
54% Nincs tapasztalatom vele.
Bonjour, Budapest! Francia pikniket tartottunk a Renault 4 E-Tech electric-ben
Hirdetés