A Frankfurt drukkerei idegenben is hazai pályához hasonló hangulatot teremtettek.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az Európa-liga negyeddöntőjében Barcelonába nagyjából 30 ezer német drukker ment el, olyan hangulatot teremtve, mintha az Eintracht és a Barca minimum semleges pályán játszana. A drukkereknek végül megérte az út, a Frankfurt kiejtette a Barcát, majd a négy között a West Hamet is. Tegnap Sevillában játszott Európa-liga-döntőt a Rangersszel, amelyet tizenegyesrúgások után nyert meg.

Az óriási hiba is belefért, tizenegyesek után a Frankfurt nyerte az Európa-ligát

Az Eintracht Frankfurt az Európa-liga döntőjében tizenegyesrúgások után legyőzte a Rangerst.

A Frankfurtot természetesen a döntőre is több tízezer német szurkoló kísérte el, voltak is a meccs előtt balhék, de mi inkább a szurkolók pozitív megnyilvánulására koncentrálunk most. A döntő alatt végig az Eintracht-drukkerek voltak az aktívabbak, külön koreográfiával készültek, és már a kezdés előtt komoly hangulatot teremtettek a stadionban.

Erről mutatunk most egy felvételt:

Frankfurt fans warming up in the stadium from soccer
Azok a nézők, akik nem jutottak el Spanyolországba, a csapat stadionjában nézték döntőt. Itt sem volt sok üres hely:

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Azt tudtad, hogy Messi nagyon beteg volt? És azt, hogy az első szerződését egy szalvétára írták?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
34% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés