A magyar Davis-kupa csapat óriási bravúrral kiejtette az oroszokat, Fucsovics szombati ütését a Davis-kupa hivatalos oldala a nap legszebbjének választotta.

Fucsovics Márton és Balázs Attila szombaton remek tenisszel verte az orosz párost, ezen a meccsen volt Fucsovicsnak egy egészen bravúros ütése. Pontot még nem ért, de később Balázs Attila befejezte a labdamenetet:

Davis Cup on Twitter

We can't agree on #ShotOfTheDay today so we're asking for your help! RT this if you want Fucsovics' behind the back to win. You have 30 mins https://t.co/f1Cbus1QsD

Majd vasárnap Fucsovics ismét nyert, így 3–1-re vertük az oroszokat, 22 év után ismét a Davis-kupa világcsoportjába kerültünk ezzel. Óriási eredmény ez a magyar tenisznek.
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Reklamált, majd pillanatokkal később szerzett egy nagy gólt a ZTE játékosa

Ronaldinhót idéző gólt szerzett a City játékosa, Guardiola azonban így is foghatja a fejét

70 méterről vágta be a bajnokság gólját a Real Madrid futballistája

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hétvégén indul az F1-szezon. Követed az idei bajnokságot?
26% Persze, nagyon várom már a futamokat.
14% Többnyire igen, megpróbálok minél inkább képben lenni.
17% Ha belefutok, belenézek egy-két futamba.
43% Nem érdekel az F1.