Az egyik legsármosabb focista után jöjjön az egyik legkevésbé vonzó játékos cefetül vonzó felesége.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Abbey Clancy, vagyis most már Abbey Crouch arról ismert, hogy második lett a brit Topmodell-műsorban, majd legalább számtalan újság borítóján szerepelt. Legnagyobb sikere, hogy 2009-ben az FHM magazin olvasói a világ 12. legjobb nőjének választották. A kétméter magas Peter Crouchcsal 2006-ban jöttek össze és 2011-ben össze is házasodtak, miután megszületett kislányuk, Sophia. Amúgy elég mókás párost alkotnak, miután a focista 69 kiló és nem szép, Abigail pedig gyönyörű és csak 175 centis. Nem véletlenül nyilatkozta ezt egyszer Crouch: "Ha nem lennék focista, azt hiszem, még szűz volnék."

Az igéző szépség persze nem csak fehérnemű- és bikinimodell, de tévézik is – ez mondjuk elég klasszikus együttállás. De azért otthon is megállja a helyét: „Sokan azt hiszik, hogy futballistafeleségnek lenni maga a mennyország, de ez nem egészen így van. Peter például teljesen kétbalkezes otthon, még egy villanykörtét is nekem kell kicserélni."

Íme a bizonyíték, hogy a nem szép férfiaknak is van esélyük (oké, egy Bentley is van mögötte). Ráadásul Abbey még villant is egy fél mellbimbót. Köszönjük.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Annyira leszerepelt a válogatott a vb-n, hogy az újságíró azt kérdezte a kapitánytól, hogy ételmérgezést kaptak a játékosok?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés