Eldőlt, hogy távozik a szezon végén az Atlético Madrid világbajnoka.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Hónapok óta téma, hogy Antoine Griezmann a szezon közben vagy a szezon végén elhagyja az Atlético Madridot. A francia világbajnokkal kapcsolatban több MLS-csapatot is szóba hoztak. Griezmann végül valóban távozik, de csak a szezon végén:

a francia játékos következő klubja az amerikai bajnokságban szereplő Orlando City lesz, Griezmann júliusban csatlakozik új klubjához.

A 35 éves játékos 2007-ben csatlakozott a Real Sociedad utánpótláscsapatához, egész karrierjét Spanyolországban töltötte, a Sociedad után az Atlético Madrid, a Barcelona, majd újra az Atlético játékosa volt.

Griezmann 2018-ban világbajnok volt a francia válogatottal, a 2016-os Eb-n ezüstérmet szerzett, a torna gólkirálya volt.

Ez is érdekelhet:

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Ronaldóék javítanak? Mit csinál az egyik topfavorit? A foci-vb mai programja

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Eddig hogy tetszik neked a futball-vb?
8% Nagyon jó meccsek vannak.
55% Voltak jó és kevésbé jó meccsek is.
37% Eddig nekem csalódás.
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés