Ha kiejtik a 16 között a spanyolokat, akkor az összeg duplázódik.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az Eb-csoportkör meglepetését szolgáltatta Grúzia, miután az utolsó fordulóban legyőzte Portugáliát és bejutott a legjobb 16 közé. A grúzok történetük első Eb-jén megszerezték az első pontjukat, majd az első győzelmüket és még a csoportkört is túlélték.

A történelmi siker után a korábbi miniszterelnök, az ország leggazdagabb embere,

Bidzina Ivanishvili 30 millió grúz larit, átszámítva majdnem négymilliárd forintos bónuszt ad a válogatottnak,

meghálálva a történelmi sikert, amit elért a csapat.

Ivanishvili itt nem állt le, ha a válogatott a 16 között kiejti Spanyolországot, akkor újabb 30 milliós bónuszt kapnak a játékosok és a stábtagok.

Ez is érdekelhet:

Ezeket a csapatokat szerettük nézni a csoportkörben

Befejeződött a németországi Európa-bajnokság csoportköre, itt az alkalom, hogy visszatekintsünk, és megnézzük, melyek voltak azok a válogatottak, akiket szerettünk nézni.

A kiesés ellenére is több milliárd forintot kaszált a magyar válogatott

Mutatjuk, mennyit keresett az Eb-részvétellel a magyar válogatott.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott