Az olasz sajtó szerint Dani Alves már nyáron távozhat a Juventustól, és újra együtt dolgozhat Guardiolával.

Akivel a Barcánál már szanaszét nyerte magát, így jó a kapcsolata a katalán edzővel. Aki mindig is nagy hangsúlyt fektetett a szélső védők játékára (is), olyan futballistákat szeret használni, akik akár több poszton is képesek jól teljesíteni, és támadásban sem elveszettek. A Citynél azonban ilyen játékos nem igazán van jobb oldalon, és Alves még úgyis előrelépés lenne, hogy már 33 éves, védekezésben pedig hajlamos lazulni.  Zabaleta és Sagna szintjénél viszont többre képes.

Az üzlet létrejöttét nagyban elősegítené, ha a Juventus Mattia De Scigliót megszerezné a Milantól, mert akkor már olyan nagy szükségük Alvesre nem lenne.

Aki néhány hete elég keményen kiosztotta a Barca vezetőségét: Dani Alves páros lábbal szállt bele a Barca vezetőségébe (via)
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A jövő, ahol 100 az új 60 – a hosszú élet titka egyszerűbb, mint gondolnánk

Újra kellett éleszteni focimeccs közben a sirályt, miután véletlenül a labdával telibe találták

Hivatalos: Jön a boksztörténelem egyik legjobban várt meccsének a visszavágója

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hány éve dolgozol a jelenlegi munkahelyeden?
8% Kevesebb mint egy éve
18% 1-3 éve
21% 4-7 éve
13% 8-10 éve
41% +10 éve