Nagyon nehéz helyzetbe került a Manchester City a PSG elleni vereség után.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Két góllal vezetett Párizsban a Manchester City, végül azonban 4–2-re kikapott a Bajnokok Ligája alapszakaszának 7. fordulójában. A két szezonnal ezelőtti győztes így mindössze 25. helyen áll a 36 csapatos mezőnyben az utolsó forduló előtt. A City ellenfele a Brugge lesz az utolsó körben, de ha nyer, akkor sem jut biztosan tovább.

Egy félidő alatt hat gól és City-leolvadás a BL-rangadón

A Manchester City két góllal vezetett Párizsban, de végül kettővel a PSG nyerte meg a szerdai nap rangadóját a Bajnokok Ligája alapszakaszában.

A párizsi vereség után Pep Guardiola így nyilatkozott:

„Mérges vagyok-e? Nem. A játékosok küzdöttek, de az ellenfél jobb volt. Kétgólos előnyben nem tudtuk a játékunkat játszani, ahhoz hogy védekezni tudj, szükséged van a labdára. Jobbak voltak, és ezt el kell fogadnunk.

Az utolsó körben a Brugge ellen lesz esélyünk, mindent megteszünk majd a győzelmért. Ha kiesünk, megérdemeljük.”

A Manchester City a Guardiola-korszak legnehezebb időszakát éli, a Bajnokok Ligájában lehet, hogy már az alapszakaszban kiesik az előzetesen az egyik legnagyobb favoritnak tartott City, a Premier League-ben pedig jelenleg maximum a BL-indulásért van harcban a címvédő.

Ez is érdekelhet:

Bellingham sarokkal adott gólpasszt, Rodrygo pazar gólt csavart

Két vereség után ezúttal simán győzött a címvédő Real Madrid a Bajnokok Ligájában.

A BL-idény legőrültebb meccsét nyerte meg a Barcelona

Óriási hibák, komikus gólok, eső és egy legvégén rúgott győztes gól.

90. perces góllal nyerte meg a BL-rangadót az Atlético Madrid

A nyolcaddöntőbe jutás szempontjából fontos meccset nyert meg a fővárosi csapat.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Annyira leszerepelt a válogatott a vb-n, hogy az újságíró azt kérdezte a kapitánytól, hogy ételmérgezést kaptak a játékosok?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
20% Franciaország
15% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés