A különbség csak az, hogy míg Pep Guardiola klasszis játékost igazolt 25-30 millió euróért a Citybe, addig José Mourinho 40 milliót fizetett Eric Baillyért, aki annyira nem klasszis játékos, még.

Mourinhót pár hete nevezték csak ki a Manchester United élére, de máris rendesen belenyúlt a kasszába, ugyanis 40 milliót sem sajnált a Villarreal 22 éves belső hátvédjéért, aki négy plusz két évre írt alá.

A spanyol csapat zseniális üzletet kötött amúgy a 2015-ben Afrika-kupát nyerő elefántcsontparti eladásával, mert 2015-ben csak 5,5 millió eurót fizettek érte az Espanyolnak.

Néhány kommentelő szerint a portugál ezzel kezdte el beparkolni a buszt a Manchester United kapuja elé.

Manchester United on Twitter

Jön az Európa-bajnokság, a magyarok Eb-győzelméért meg 300-szoros pénzt fizetnek, egy százast megér, nem?

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

Három név szerepel a Barcelona asztalán Rashford-utódként

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
37% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
39% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés