Joao Cancelo elég komolyan magára haragította Pep Guardiolát.

Cancelo évekig alapember volt a Manchester Cityben, a tavalyi szezon elején azonban megromlott a kapcsolata Pep Guardiolával, a hírek szerint a katalán edző nem volt elégedett Cancelo hozzáállásával. Ha pedig valamivel, valakivel nem elégedett Guardiola, akkor gyorsan változtat a helyzeten. Cancelónak nem is volt maradása, a télen kölcsönadták a Bayern Münchennek.

Guardiola most egy interjúban arra reagált, hogy megjelentek olyan hírek, amelyek szerint Cancelo akár a Barcelonához is kerülhetett volna. A City edzője elmondta, hogy erről nem volt szó, és nem mellékesen azért Cancelónak is odaszúrt:

„Az igazság az, hogy azt akartuk, Joao elmenjen, nem érdekelt, hogy hova. Akár mehetett volna a Manchester Unitedhez is. Azért ment a Bayernhez, mert Münchenben akarták, hogy náluk folytassa”

mondta Guardiola.

Cancelónak egyébként nem sikerült valami jól a müncheni tavasz, a Bayern nem él az opciós vásárlási jogával, így a portugál visszatér a Cityhez. Az viszont szinte kizárt, hogy marad is a klubnál, minden bizonnyal még nyáron eladja a friss BL-győztes.

Ez is érdekelhet:

Az évezred 10 legjobb edzője

Egyetértesz a listával?

(Fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Jude Bellingham és Budapest is főszerepet kap a Topps Chrome UCC kollekciójában

Jön a hoki-vb, ismét a legjobbak ellen bizonyíthat a magyar válogatott

Már szinte pofátlanság, mennyit képesek elkérni a szállásért Budapesten a BL-döntő éjszakáján

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
25% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
5% Szerintem rossz döntés.
A limitált champagne-ritkaság, ami felkavarhatja a piacot és a gyűjtők egyik kedvence lehet
Hirdetés