Ha valakinek minimális köze is van a magyarfocihoz, az biztosan hallott már a GYAKA-ról, vagy Imréről, aki nem akar váltani. Igen, Mészöly következik, mégpedig abból az apropóból, hogy közeledik a norvég–magyar.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

1981-et írunk és a Népstadionban járunk: a Magyarország–Norvégia világbajnoki selejtezőre bemikrofonozták az akkori szövetségi kapitányt, Mészöly Kálmánt, és ennél nagyobb hibát örömet nem is szerezhettek volna. Mészöly ugyanis nem az angolkisasszonyoknál nevelkedett, ő úgy örül, hogy:

Gyere, a kurva anyád!”

Ezt Mezey doktornak mondta, amikor gólt rúgtunk, ebből lett a GYAKA. És ugye ott van minden idők utasítása, ami Imrének szólt, és ebben a 11 mp-ben minden benne van. Ez a videó überelhetetlen, Kálmán bá' elképesztően szórakoztató.

A kedvenc mondatunk azonban mégis inkább ez:

“Keményen, határozottan, nincs izé!”

De ez is tökéletesen visszaadja a habitust a tét nagyságát: “Hát ilyet nem is basztam, baszd meg...”

Ezeket mind megnézheted itt, korábbi cikkünkben. Kihagyhatatlan. A meccset egyébként Bálint, Fazekas és Kiss László két góljaival 4–1-re megnyertük 68 ezer szurkoló előtt.

Storcktól ilyen csodálatos utasításokat és kirohanásokat nem várhatunk, de azért a mostani norvég–magyart is várjuk.

Itt tudod megfogadni a meccset, az ikszet 3.20-as oddsszal adják!

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A futball-vb legfurább drukkere szoborként nézi végig a meccseket

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés