Most már hivatalos, amit egy ideje sejteni lehetett, Hanga Ádám a Real Madridnál folytatja karrierjét.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A legmagasabban jegyzett magyar kosárlabdázó négy szezon után távozott a Barcelonától, miután az előző szezonban egyre kevesebb játékpercet kapott Sarunas Jasikevicius edzőtől, és a katalán csapat már nem számolt a 32 éves játékossal.

A spanyol sajtó hetekkel ezelőtt megírta, hogy Hanga következő klubja a Barcelona ősi riválisa, a Real Madrid lehet, és már nincs szükség a feltételes módra, megtörtént a hivatalos bejelentés. Hanga 2+1 éves szerződést kötött a Real Madriddal.

Hanga Ádám néhány hónapja hosszabb interjút adott a Playernek:

Hanga Ádám: A karrierem legnagyobb sikerét nem a kosárlabdapályán értem el

Az Európa egyik legjobb csapatában kosarazó magyar játékos mesélt nekünk a mindennapjairól, a terveiről. Annyit röviden leszűrhetünk, hogy vérprofi, alázatos és szerény.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Annyira leszerepelt a válogatott a vb-n, hogy az újságíró azt kérdezte a kapitánytól, hogy ételmérgezést kaptak a játékosok?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés