Picit frusztráltnak tűnik Owusu Kwabena, három meccs alatt kétszer állították ki Törökországban.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Mozgalmas az élete a ghánai játékosnak, előbb ide-oda passzolták, most pedig kijön rajta a feszültség. A Fradi kölcsönadta a ZTE-nek, ám mivel neki nem tetszett a vidéki klub, lelépett. Most a török másodosztályban játszik, az Ankaragücü labdarúgója.

Owusu Kwabena a harmadik meccsén meg is mutatta, hogy tud focizni, az 54. percben beállt, majd nem sokkal később szép gólt tekert. De nem ettől lett emlékezetes a meccse, hanem hogy megint kiállították, akárcsak a debütálásánál. A 99. percben ugyanis egy les után nem engedte elvégezni a szabadrúgást, majd összeakaszkodott az ellenfél játékosával, aki ezután hanyatt dobta magát – Owusut pedig kiállította a játékvezető a fejelő mozdulat miatt.

A gól 1:31-nél, a kiállítást megelőző jelenet 2:41-nél látható az összefoglalóban:

Owusu mérlege tehát az Ankaragücüben: három meccs, egy gól, egy sárga, két piros lap.

Alighanem most pár hétig pihenhet és rendezheti a gondolatait a lelátón.

Ez is érdekelhet:

Százalékra pontosan kiszámolták, mennyi esélye van a Fradinak a továbbjutásra

Az egygólos győzelem után a magyar csapat az esélyesebb, de a párharc még egyáltalán nem dőlt el.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Foci-vb-kvíz: Mutatunk egy fotót, melyik játékos NEM szerepel rajta?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
18% Egy másik válogatott