A legszebb ajándék címmel készített kisfilmet az MLSZ a magyar válogatott Izland elleni pótselejtezős meccséről. Az első rész csúcspontja egyértelműen Szalai Ádám meccs előtti beszéde.

A magyar válogatott a pótselejtező utolsó meccsén két hajrában szerzett góllal kiejtette Izlandot, kijutott a 2021-es Európa-bajnokságra.

Hihetetlen hajrá után ismét kijutott az Eb-re a magyar válogatott!

A 89. percben még vereségre állt a csapat, mégis nyert! MAGYARORSZÁG KIJUTOTT A 2021-ES EURÓPA-BAJNOKSÁGRA!

A csapat mellett a meccs előtt, alatt és után is ott volt az MLSZ stábja, az ezalatt forgatott felvételekből pedig készült egy kétrészes rövidfilm, amelynek az első epizódja már elérhető az MLSZ YouTube-csatornáján. Ennek a csúcspontja a csapatkapitány Szalai Ádám motivációs beszéde a sorsdöntő Eb-selejtező előtt.

A teljes kisfilm, Szalai beszéde 2:24-től:

(Fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Ronaldinhót idéző gólt szerzett a City játékosa, Guardiola azonban így is foghatja a fejét

70 méterről vágta be a bajnokság gólját a Real Madrid futballistája

Nyolc ok, amiért szinte már undorodom a modern futballtól

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hétvégén indul az F1-szezon. Követed az idei bajnokságot?
26% Persze, nagyon várom már a futamokat.
15% Többnyire igen, megpróbálok minél inkább képben lenni.
17% Ha belefutok, belenézek egy-két futamba.
42% Nem érdekel az F1.