Marad a Manchester Citynél Pep Guardiola.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Guardiola szerződése jövő nyáron járt volna le, és az elmúlt időszakban több forrásból is lehetett olyan pletykákat hallani, hogy a szezon végén távozik a Man. City történetének legsikeresebb edzője. Jött azonban egy fordulat:

Pep Guardiola hosszabbított, 2027-ig marad a Manchester Citynél.

„Miért maradok? Mert úgy érzem, most nem léphetek le. Ennyire egyszerű. Talán a szezonbeli négy vereség is közrejátszott a döntésemben”

– mondta az új szerződés aláírása után a katalán edző.

Guardiola 2016 óta a Manchester City edzője, azóta többek között hat angol bajnoki címet és Bajnokok Ligáját is nyert a csapat az irányítása alatt. Az idei szezonban eddig némiképp akadozik a City gépezete, ez az ő szintjükön azt jelenti, hogy második helyen áll a csapat a bajnokságban, és becsúszott néhány nem várt pofon.

Ez is érdekelhet:

Soha nem volt még ilyen pocsék szériája Pep Guardiolának

Hiába vezetett a Manchester City Brightonban, végül fordítottak a sirályok és ezzel történelmi vereséget szenvedett a City.

„Guardiolának emberileg voltak gondjai”

Érdekes gondolatokat osztott meg Pep Guardioláról Robert Lewandowski.

Guardiola kitálalt arról, miért hagyta el Barcelonát

„A munkád iránti megvetés állandó, a végén pedig ez megvisel téged.”

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
23% Franciaország
16% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
17% Egy másik válogatott