Hivatalossá vált, hogy a magyar válogatott március 26-án játssza idei első nemzetközi felkészülési meccsét.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

A felkészülési mérkőzés természetesen a Groupama Arénában lesz, a szintén Eb-résztvevő horvát válogatott ellen. Szóval teljesült Bernd Storck szövetségi kapitány azon kérése, hogy erős válogatottal játsszon a csapat márciusban.

Horvátország Európa egyik legjobbja, jelenleg a 18. helyen áll a világranglistán, az Eb-selejtezőn a H-csoport második helyén végzett az olaszok mögött.

Nem akárkik jönnek majd Pestre: Ivan Rakitić a Barcelona, Luka Modrić és Mateo Kovačić a Real Madrid, Dejan Lovren a Liverpool, Ivan Perišić és Marcelo Brozović az Inter, Mario Mandžukić a Juventus játékosa.

De lesz még izgalmas meccsünk, Csányi Sándor elárulta: "Májusban egy meccs biztos lesz, méghozzá neves ellenféllel, de még nem árulhatják el, mert a másik fél akarja nyilvánosságra hozni. Ez a mérkőzés biztosan idegenben, európai országban lesz. Várhatóan lesz még egy találkozó ezenkívül Magyarországon, de az még nem biztos."

(Forrás: MLSZ)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Útban volt a játékvezető, ezért fellökte a focista

18 éves és 358 millió eurót ér a világ legértékesebb futballistája

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
48% Igen
45% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés