Zlatan Ibrahimovic továbbra is imád a középpontban lenni.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Ibrahimovic csapata, az LA Galaxy kiesett a rájátszásból, ami azt jelenti, hogy a svéd számára véget ért a szezon, és könnyen elképzelhető, hogy többet már nem fog az USA-ban futballozni. Főleg az utolsó meccse után:

Ibrahimovic a lehető legparasztabb módon reagált csapata kiesésére

Könnyen lehet, hogy Zlatan Ibrahimovic nem fog már több meccset játszani az MLS-ben.

Az átigazolásokkal foglalkozó pletykaoldalak arról írnak, hogy Olaszország lehet Ibrahimovic pályafutásában a következő állomás. Ibra viszont most egy eléggé kétértelmű üzenettel állt elő egy Instagram-sztoriban.

Helló, Spanyolország! Képzeljétek, visszatérek!

Mondta a rövid videóban a 38 éves svéd.

Ami persze nem jelenti azt, hogy biztosan a La Ligában folytatja Ibrahimovic. Lehet, hogy csak blöfföl, és az is elképzelhető, hogy csak Spanyolországba utazik.

Az viszont tuti, hogy mi szívesen megnéznénk még legalább egyszer valamelyik európai topbajnokság egyik csapatában Ibrahimovicot. Igazi egyéniség, színesebb vele a futball, és persze továbbra is piszok jó csatár.

(Fotó: Yahoo News)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Íme Cristiano Ronaldo évi 305 millió forintos titka: így marad elit formában 40 fölött is

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
36% Argentína
20% Franciaország
12% Spanyolország
10% Anglia
0% Brazília
22% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés