Egymás után második mérkőzését húzta be a City, ilyen legutóbb októberben volt.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Manchester City kezd kijönni a gödörből, a Leicester után a West Ham Unitedet is legyőzte, így 14 mérkőzés után ismét kettőt nyert egymás után.

A West Ham ellen ráadásul simán nyert a City, négyet rúgtak az égszínkékek az Etihadban.

Coufal öngóljával a 10. percben szerzett vezetést Guardiola csapata, aztán Savinho két gólpasszt is kiosztott Haalandnak. Mondjuk az elsőnél nem tudni, mit akart a West Ham-védelem.

A másodiknál meg már látszik, hogy Haaland önbizalma kezd helyreállni.

A norvég szeptember közepén rúgott legutóbb egynél több gólt a bajnokságban, akkor a Brentford ellen duplázott. A WHU ellen jól megy neki, Londonban klasszikus mesterhármassal terhelte meg a kalapácsosokat. A negyedik gólt Foden lőtte, aki szintén kezd éledezni. A City legközelebb Brentfordban játszik.

Brazil, egyiptomi és üzbég játékossal erősítene a Man. City télen

Több mint 100 millió fontot költhet a City, hogy kimásszon a gödörből.

(Fotó: Simon Stacpoole/Offside/Offside via Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
23% Franciaország
16% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott