Amennyiben a donDiario értesülése igaz, pikáns kis üzlet rajzolódik ki.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A spanyol lap szerint mindenben megállapodott egymással a Real Madrid, a Eintracht Frankfurt és Luka Jovic is, így a szerb csatár 50+10 millió euróért a BL-címvédőhöz igazol a nyáron.

A donDiario a Bild egyik újságírójától kapott bennfentesnek számító fülest, tehát semmiképp ne vegyük egyelőre készpénznek, mindenesetre meggyőző dokumentumokról szól a hír. Az fiatal center alapára 50 millió euró lesz, ez mindenféle bónuszokkal együtt felmehet 60-ra, ami egy ekkora tehetség esetében ma már szinte aprópénznek számít.

A sztori azért pikáns, mert korábban Jovic megállapodott már a Barcelonával (is), a katalánok elnöke pedig járt is Lisszabonban a napokban, hogy tárgyaljon a szerbről (egyelőre a Benfica játékosa). Persze lehet, hogy nem miatta járt ott és akkor lesz még egy csavar a sztoriban, ez majd kiderül. Az viszont biztos, hogy a Barca vezetésének nagy része benne látta Suárez utódát, ők is megadták volna az 50 milliót.

Törésvonal a Barca vezetésében: Griezmann vagy Jovic?

A szakmai vezetés egy irányba húz, az elnök viszont partizánakciózik.

De akkor mi történt? Állítólag a Real régi-új edzője, Zinedine Zidane megjelent a képben, és kifejezetten megkérte Florentino Pérez elnököt, hogy szerezze meg Jovicot. Az eredmény látható:

Luka Jovic a Real Madrid játékos lesz.

Információk szerint hat évre ír alá és 4-5 millió eurót fog keresni évente a 21 éves csatár, aki ebben a szezonban 37 meccsen 23 gólt szerzett eddig.

De akkor mi lesz Mbappéval?

A Real Madrid 500 millió eurót költhet három játékosra

Újjá kell építeni a idén beégő csapatot.

(Fotó: TF-Images/Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Annyira leszerepelt a válogatott a vb-n, hogy az újságíró azt kérdezte a kapitánytól, hogy ételmérgezést kaptak a játékosok?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés