A Juventus és Dybala nagyot játszott, a Barcelonának pedig újabb csoda kellene a továbbjutáshoz.

Hét percig bírta a Barca a Juve otthonában, ekkor lőtte első gólját Dybala, aki a 22. percre már kettőre növelte a torinóiak előnyét. A szünet után még Chiellini is fejelt egyet, ez gyakorlatilag megpecsételte a katalánok sorsát, akik hiába birtokolták többet a labdát (69%), semmire nem mentek vele.

A vége 3–0 lett, és innen legalább egy PSG-szintű pöcsölést kellene összehoznia az olaszoknak ahhoz, hogy Messiék jussanak a BL legjobb négy csapata közé. A Juventus védelme viszont sokkal keményebb, mint az előző körös PSG-é, most azt mondanánk, hogy reménytelen helyzetben vannak a spanyolok.

Juventus–Barcelona 3–0 (2–0)
Gólok: Dybala (7., 22.), Chiellini (55.)

Dybala először (1–0):

Dybala másodszor (2–0):

És Chiellini is betalált szögletből (3–0):