A már továbbjutó norvégok a szurkolókkal eveztek együtt.
A vb-re nyolc tonna kajával kiutazó Norvégia két győzelemmel kezdte a futball-világbajnokságot, az első körben 4–1-re verte Irakot, a másodikban 3–2-re Szenegált, így a franciák elleni harmadik körös meccs előtt már biztosan bejutott a legjobb 32 közé a norvég csapat. A válogatott egyik védjegye lett az evezős, vikinges ünneplés, amelyet a norvég politikusok a parlamentben is bemutattak. A norvég játékosok, élen a csapatkapitány Odegaard-ral pedig a szenegáli meccs után ünnepeltek így, bevonva a stadionban jelen levő szurkolókat is.
Ez is érdekelhet:
(Fotó: Getty Images)
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben