Először azonban a bolgár ellenfelén kell túljutnia a Ferencvárosnak.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az UEFA hétfőn délelőtt megtartotta a Bajnokok Ligája-selejtező következő fordulójának sorsolását. Kiderült, hogy a magyar bajnok

Ferencváros a következő körben az északmacedón Shkëndiját vagy az azeri Qarabagot kaphatja ellenfélnek.

Persze ehhez az kell, hogy az FTC előbb továbbjusson a Ludogorec elleni párharcban.

A BL-selejtező harmadik körét ezen a héten kezdi meg a Fradi, szerdán a bolgár bajnok otthonába látogat, egy héttel később pedig jön a visszavágó. Ha ezt a párharcot sikerrel veszi, akkor a Shkëndija–Qarabag párharc győztese jön, ott már a BL-főtábla lesz a tét. A Qarabaq ellen már van tapasztalata a Ferencvárosnak, két évvel ezelőtt az azeri csapat ejtette ki a BL-selejtezőből az FTC-t.

A Fradi őszi európai kupaszereplése már biztos, legrosszabb esetben a Konferencia Liga főtábláján fog játszani a csapat, ez akkor következik be, ha a Ludogorec elleni párharc mellett az Európa-liga rájátszásában is alulmarad az FTC.

Ez is érdekelhet:

Tízgólos párharc után jutott tovább a Ferencváros

Sikerrel vette az első selejtezős párharcát a Bajnokok Ligájában a Ferencváros.

(Fotó: fradi.hu)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Sportfotózás mobillal? Ezzel a Leica-kamerás Xiaomi-telefonnal bámulatos képeket lehet lőni

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

Nem az nyer, aki a leggyorsabb – vezettem a világ egyik legtakarékosabb versenyautóját

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Külföldi vagy hazai nyaralás?
43% Külföldi
24% Hazai
32% Idén egyik sem