A Liverpool 14 hónap után kapott ki az Anfielden, és ezzel alighanem ki is csekkolt az Európa-ligából.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Jürgen Klopp próbál óvatosan lavírozni a bajnokság és az Európa-liga között, így aztán Bradley, Quansah, Robertson, Szalah, Díaz és Szoboszlai Dominik is a kispadon kezdte az Atalanta elleni Európa-liga-negyeddöntő első meccsét.

Ami úgy alakult, hogy a visszavágón már nem is kell ezen gondolkozni, mert lehet, hogy el kell engednie a Poolnak.

Az Atalanta ugyanis kiváló játékkal 3–0-ra elverte a Liverpoolt az Anfielden.

A korábban a Premier League-ben is próbálkozó, de ott megbukó Gianluca Scamacca a 38. percben szerzett vezetést.

Majd duplázott a 60. percben.

Végül Pasalic gólja talán a továbbjutást is eldöntötte.

A Liverpool legutóbb tavaly februárban kapott ki hazai pályán.

Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés

  • Liverpool–Atalanta 0–3 (0–1)
  • Gólszerző: Scamacca (38., 60.), Pasalic (83.)

(Fotó: Richard Sellers/Sportsphoto/Allstar via Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
23% Franciaország
16% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott