A Bayern München profi szintre emelte az ellenfelek gyengítésének tudományát, most viszont az ellenkező irányba lehet mozgás.

Nagy kérdés persze, hogy a Borussia Dortmundnak mekkora erősítés lenne Mats Hummels. Ugyanis a Bild, a Ruhr Nachrichten és a Sky is megerősítette, hogy a Bayern világbajnok középhátvédje visszatérhet Dortmundba.

A 30 éves, 70-szeres német válogatott középhátvéd átigazolási díjért mehet Dortmundba, de a mai árakhoz képest jelképesnek mondható összegért – 20-30 millió euró körül fog megállni az alku.

A Bild azt is hozzátette, hogy Niko Kovacnak nincs ellenére Hummels távozása, elsősorban úgyis Sülére és Boatengre számított, most pedig megérkezett Pavard és Hernández is. Sőt, Jérome Boatenget is elengedik.

Lothar Matthäusnak viszont ellenére van:

„Nem engedném el Hummelst, pláne a szóban forgó összegért, és azok után, ahogyan az idény második felében teljesített. Én úgy látom, hogy sokkal jobban játszik, mióta nem számítanak rá a válogatottban. Amennyiben a Bayern elengedi, saját vetélytársát erősíti a bajnoki címért zajló versenyfutásban.”

Az már más kérdés, hogy a tehetséges fiatal dortmundiak, Diallo, Akanji és Zagadou mellett mennyi lehetőség jut Hummelsnek.

80 millió euróba került egy világbajnok, de sérült védő a Bayernnek

Története legdrágább játékosát igazolta a Bayern München, akiről kiderült, sérült, műteni kell.

(Fotó: TF-Images/Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Jude Bellingham és Budapest is főszerepet kap a Topps Chrome UCC kollekciójában

Jön a hoki-vb, ismét a legjobbak ellen bizonyíthat a magyar válogatott

Már szinte pofátlanság, mennyit képesek elkérni a szállásért Budapesten a BL-döntő éjszakáján

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
25% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
5% Szerintem rossz döntés.
A limitált champagne-ritkaság, ami felkavarhatja a piacot és a gyűjtők egyik kedvence lehet
Hirdetés