Shamil Musaev az egyik legsportszerűtlenebb dolgot követte el, amit egy küzdősportoló elkövethet: rátámadt az ellenfelére, miközben az nem számított rá.

Egy orosz ketrecharc-szervezet egyik meccsén, a KSW 58. számozott gáláján elég komoly balhéval zárult két veretlen bunyós meccse.

Shamil Musaev egyhangú pontozással legyőzte Uros Jurisic-et, majd az eredményhirdetést követően Jurisic csapata reklamálni kezdett a pontozás miatt. Amikor már úgy tűnt, hogy csillapodtak a kedélyek, akkor Musaev odament ellenfeléhez, először úgy tett, mintha megölelné, majd földre vitte és ütni kezdte:

Szerencsére viszonylag hamar közbeléptek a két bunyós csapatának tagjai, de az biztos, hogy Musaev hosszabb eltiltást kaphat a roppant sportszerűtlen viselkedéséért.

Ha már MMA:

Edzője szerint McGregor azonnali visszavágót akar

Conor McGregor főedzője, John Cavanagh szerint ideális esetben néhány hónapon belül ismét a ketrecben láthatjuk az írt.

(via Totaldamage)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Rooney vitamin helyett Viagrát adott korábbi csapattársának

A Lakers sztárja olyan ligába lépett be, ahol egyedül Michael Jordan járt korábban

Mbappé elárulta, hogy szerinte melyik a legkönnyebb poszt a futballban

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már vettél részt utcai verekedésben?
12% Igen, többször is.
18% Igen, volt egyszer rá példa.
71% Nem.
Megnéztük a belváros legújabb, izgalmas lakóingatlan-fejlesztését
Hirdetés