Nem mai a jelenet, a szombati bajnokin történt, de ne menjünk el mellette szó nélkül.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Merthogy Karakó Ferenc akkora hibát követett el a Videoton–Mezőkövesd meccsen (4–0), hogy jobb helyeken egy életre elmeszelik. De legalább egy szezonra. Nem tartotta be a szabályokat, miközben ő ugye épp azért van ott a pályán.

A 16. percében a Videoton légiósa, Ezekiel Henty kapott egy jó labdát a jobb oldalon, azonban Karakó szerint lesen, ezért lefújta a támadást. Vagyis épp akkor fújt, amikor Hentynek lendült a lába. Gól lett ugyan belőle, de a szabály szerint a sípszó után történtek már játékon kívüli eseménynek számítanak.

A spori les miatt fújt, ám utána kinézett az asszisztensére, és látta, hogy nem lát semmit, nem lendült a zászló. Erre meggondolta magát és megadta a gólt, holott ezt akkor már nem tehette volna meg, teljesen mindegy, hogy egyébként tényleg les volt-e a szituáció vagy sem. Kapitális hiba, de persze ettől még simán nyert volna a Videoton.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Sportfotózás mobillal? Ezzel a Leica-kamerás Xiaomi-telefonnal bámulatos képeket lehet lőni

Nem az nyer, aki a leggyorsabb – vezettem a világ egyik legtakarékosabb versenyautóját

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Külföldi vagy hazai nyaralás?
44% Külföldi
24% Hazai
32% Idén egyik sem