Borzasztóan csalódott volt a Ferencváros BL-selejtezős kiesése után Lovrencsics Gergő.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Fradi összezuhant a Dinamo Zagreb elleni BL-selejtező visszavágóján, a horvátok 4–0-ra nyertek Budapesten:

A Fradi egy rémálom-félidő után simán kiesett a BL-selejtezőből

A Ferencvárosnak nem jött össze a bravúr, hazai pályán 4–0-ra kikapott a Dinamo Zagrebtől.

A lefújás után Lovrencsics Gergő a következőt nyilatkozta:

„Nem tudom, mi történt, szégyellem magam a csapat nevében is. Amire felkészültünk, hogy a lepattanó labdákat felszedjük, mert abból veszélyesek, aztán abból kapunk két gólt. Úgy jöttünk ki, hogy megpróbáljuk megfordítani, erre az első öt percben kapunk két gólt és el is dőlt a mérkőzés.

Ezen a szinten ha nem rúgjuk be a helyzeteket, az megbosszulja magát. Az nem lehet, hogy az elején kihagyunk 3-4 száz százalékos helyzetet. Nem szeretném egyik játékostársamat se bántani, de ez a legmagasabb szint, tanulnunk kell ezekből, és felkészülnünk az Európa Liga selejtezőjére.”

Mondta Lovrencsics, aki szerint ebből a pofonból is fel kell állni, a cél bejutni az Európa-liga csoportkörébe.

(via m4sport.hu)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A futball-vb legfurább drukkere szoborként nézi végig a meccseket

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés