Abszolút csúcsigazolásra készül a Telekom Veszprém a katalán CCMA szerint, ugyanis ráígért a BL-győztes Barcára.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A világ egyik legjobb beállója és védője, a francia Ludovic Fabregas bejelentette a Barcelonának, hogy a szerződése lejártakor, 2023 nyarán távozik a klubtól, inkább elfogadja a Veszprém ajánlatát.

A Radio Catalunya szerint a tízszeres Bajnokok Ligája-győztes, BL-címvédő FC Barcelona marasztalta ugyan a világklasszis beállót, tárgyaltak a szerződésének meghosszabbításáról, de

Veszprémben annyival magasabb fizetést ajánlottak Fabregasnak, hogy az meggyőzte.

Fabregas 2018 óta játszik Barcelonában, Bajnokok Ligáját kétszer, olimpiát és a világbajnokságot egy-egy alkalommal nyert,

tavaly a BL-, az olimpia- és a vb legjobb beállójának is őt választották.

L'Équipe szerint egyébként egy másik francia klasszis, a Montpellier Handball balszélsője, Hugo Descat is a Veszprémben folytathatja.

Magyar játékost igazolt a Telekom Veszprém!

Elsődleges feladata Veszprémben is a védelem fejlesztése, megszilárdítása lesz.

(Fotó: Sanjin Strukic/Pixsell/MB Media/Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Foci-vb-kvíz: Mutatunk egy fotót, melyik játékos NEM szerepel rajta?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
34% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
18% Egy másik válogatott