Cantona után Van Gaal is inkább a Cityt nézi.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Éric Cantona, a Manchester United legendája szinte minden héten elmondja, hogy a City mennyivel jobb a vörös ördögöknél, Guardiolát szeretné látni az MU kispadján, sőt erős merevedése van a katalán mester totális futballról alkotott víziójától.

Aztán most megszólalt egy másik korábbi unitedes, Louis van Gaal. A holland messze nem egy vörös legenda, de azért mégiscsak ott dolgozott menedzserként 2014 és 2016 között. Mondjuk csak egy FA-kupát tudott nyerni. Na de ettől még a pályafutását tekintve egy edzőóriás, akinek érdemes odafigyelni a szavára. Márpedig ő is a Cityt nézi inkább.

Teljesen rendben volt az a focit, amit akkor mi játszottunk, de az nem az a labdarúgás volt, amit értékelnek Angliában. Ha megkérdezed, mi történt a Unitednél, akkor azt mondom, hogy az volt a legjobb évem.

És mégis piszkáltak, miközben most Mourinhót nem kritizálják, pedig ez egy lényegesen unalmas futball. A csapat most védekezik, én viszont mindig a támadófutballt erőltettem, erre az a bizonyíték, hogy az ellenfelek parkoltatták a buszt ellenünk. De most nem tudnak így focizni, mert Mourinhónál a védekezés a hangsúlyos.

Jobban szeretem a City meccseit nézni, mint a Unitedét, ha ugyanis minőségi csapatot akarsz nézni, akkor egy teljesen világos döntés – a City jobb a városi riválisánál.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
21% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
19% Egy másik válogatott