A fiatal török válaszolt Szoboszlai Insta-kommentjére.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az egész úgy kezdődött, hogy a két játékos összeszólalkozott a török–magyar Nemzetek Ligája-osztályozó budapesti visszavágóján, Arda Güler pedig látványosan csendre intette Szoboszlait. A Liverpool magyarjának ez nagyon betalált, a meccs után kommentelt egyet egy Insta-poszt alá, amelyen az összeszólalkozásuk volt látható.

Szoboszlai az Instagramon szólt be az őt bekussoltató töröknek

A meccs után is folytatódott a beszólogatás.

Azt kimondhatjuk, hogy bár több szempontból ült Szoboszlai kommentje, de bölcsebb lett volna csendben maradni azok után, hogy három nap alatt hat gólt kaptunk a törököktől. Arda is erre hívta fel a magyar cséká figyelmét.

Ez a srác egy vicc. 6 gól sem volt elég, hogy befogd?

Mondanánk, hogy izgatottan várjuk a szájcsata következő részét, de igazából az lenne mindenkinek a legjobb, ha nem erről kellene csámcsognia a külföldi sajtónak – Szobo ebből jól nem jön ki.

És talán ebből se:

Szoboszlai odaszúrt azoknak, akik azt kívánják, ne legyen ott a vb-n a válogatott

A törökök elleni vereség és kiesés után nyilatkozott a magyar válogatott csapatkapitánya.

(Fotó: Laszlo Szirtesi/Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Íme Cristiano Ronaldo évi 305 millió forintos titka: így marad elit formában 40 fölött is

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
38% Argentína
18% Franciaország
11% Spanyolország
11% Anglia
0% Brazília
22% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés