Az összes játékost megfenyegették!

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Paris Saint-Germain kiesett a Bajnokok Ligájából, még a legjobb nyolc közé sem jutott be a világ egyik leggazdagabb és minden idők talán legjobb csatársorával rendelkező klubja. A Real Madrid elleni kiesés nem viselik jól a szurkolók, a csapat szerdai edzését követően kis híján kirángatták az autójából Layvin Kurzawát.

A védő elhagyta a Camp des Loges nevű edzőközpontot, ám a piros lámpánál meg kellett állnia. Ekkor rontott rá néhány dühös drukker, akik némiképp túlléptek a hatáskörükön, a szurkoláson, és a luxusautó ajtaját kinyitva kérték számon Kurzawát. Végül nem bántották, de az egyik videót rögzítő tag érdekes szöveget posztolt a felvétel mellé:

„Layvin Kurzawával találkoztunk az edzőpályánál. Mindannyiótokra vadászni fogunk.”

Határozottan jó embert találtak meg, elvégre Kurzawa ebben a szezonban eddig összesen kilenc percet játszott, azt is a tavaly augusztusban.

Már a nézőtéren is elkezdték a tüntetést:

Messit és Neymart is kifütyülték a Paris Saint-Germain drukkerei

Lionel Messit karrierje során először fütyülte ki a saját közönsége.

Elemeztük is őket:

A PSG bemutatta a receptet, hogyan ne építs csapatot

A csapatépítés megbukott, leginkább azért, mert nincs csapat, és nincs építkezés.

(Fotó: Cristian Trujillo/ Quality Sport Images/Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Egy egész nemzet megnyugodhat, levették az átkot a foci-vb egyik legnagyobb sztárjáról

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott