Tavaly még maradni akart Leverkusenben, most viszont átveszi korábbi klubját Xabi Alonso.

Már nem sok kérdőjel maradt, hogy Carlo Ancelotti Brazília felé veszi az irányt, a helyére pedig a Real Madrid korábbi játékosa, a Bayer Leverkusenél parádés munkát végző Xavi Alonso érkezik. De most ez a történet megerősítést nyert, Fabrizio Romano szerint

Xabi Alonso szerződtetése lezárult, ő lesz a Real Madrid új edzője 2028-ig.

A stáb is összeállt, a szerződések meg lettek kötve, a királyiak pedig hároméves megállapodást köthetnek Alonsóval. A Real Madrid azt tervezi, hogy a FIFA-klubvilágbajnokságon kezdődhet az Alonso-éra.

Hála istennek – sóhajtott fel a videóbíró, hogy elvehetik a Barcelona ötödik gólját

Eléggé hihetetlen, de a nyilvánosságra hozott VAR-szoba-beszélgetésben hallani, ahogy az egyik videóbíró megkönnyebbült, hogy nem muszáj megadni a Barcelona ötödik gólját a Real Madrid ellen.

Ijedtében négyet rúgott a Barcelona az el Clásicón

Ebben a szezonban négyből négyszer nyert a Barcelona a Real Madrid ellen, hétgólos lett az előnye a tabellán, ezúttal egy hétgólos őrülettel.

(Fotó: Oliver Kaelke/DeFodi Images/DeFodi via Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Az elfeledett BL-döntő, amelyben két magyar gólt szerzett, de egy harmadik magyar örülhetett

Még a „világ végéről” is jönnek Budapestre a Bajnokok Ligája-döntő miatt

Kvíz: kitalálod, hogy melyik focista volt drágább?

A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
26% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
4% Szerintem rossz döntés.
Százhektáros paradicsom golfkóstolóval, privát wellnessel és regionális ízekkel
Hirdetés