Az argentin csapatkapitány szerint idegesek voltak, de fantasztikus érzés nyerni.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Argentína szenvedett, nem játszott jól, de mégis megverte valahogy Nigériát, így bejutott a világbajnokság 16 legjobb csapata közé.

Argentína az utolsó pillanatokban szenvedte tovább magát

Egy félidőt focizott Argentína, aztán valahogy továbbjutott.

„Fájó és igazságtalan lett volna, ha kiesünk. Izland ellen azt mondtuk, győzelmet érdemeltünk volna, de kihagytam a tizenegyest. A második meccsen 1–0-ig jól játszottunk, de utána szervezetlenek lettünk, és ajándékoztunk két gólt a horvátoknak.

Bíztunk benne, hogy gólt tudunk lőni, arra viszont nem számítottunk, hogy egyenlítenek. Idegesek voltunk, aggódtunk, mégis nagyszerű így nyerni. Nagyon örültem Marcos góljának, hatalmas öröm volt számunkra ez annyi szenvedés után.”

Argentína tehát ott van a nyolcaddöntőben, ahol szombaton Franciaországgal játszik, és jelenleg nem Messiék a favoritok.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Sportfotózás mobillal? Ezzel a Leica-kamerás Xiaomi-telefonnal bámulatos képeket lehet lőni

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

Nem az nyer, aki a leggyorsabb – vezettem a világ egyik legtakarékosabb versenyautóját

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Külföldi vagy hazai nyaralás?
44% Külföldi
24% Hazai
32% Idén egyik sem