Az argentin válogatott nagyon elverte Panamát a Copa Américán. Messi csak csereként állt be, de három gólt így is szerzett.
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Messi sérülés miatt kihagyta az előző csoportmeccset, és ezúttal is csak csere volt. Sok idő azonban nem kellett, hogy felvegye a ritmust, 20 perc alatt lőtt hármat.
Ez volt az első:
A másodikat nagyon eltalálta:
Ezzel lett meg a tripla:
A végeredmény 5–0, az argentinok két meccs után 6 ponttal vezetik a csoportot, Chilének és Panamának 3-3 pontja van, a negyedik az eddig még nyeretlen Bolívia. Az Ausztria elleni győzelem 4.9-szeres pénzt ér, ennyire nem hisznek bennünk. Te viszont nyerhetsz a csapattal együtt!
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben