Álvaro Morata arról panaszkodott, hogy nem tisztelik eléggé Spanyolországban, és az Eb után valószínűleg visszavonul a válogatottól.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Franciaországgal játszik az Európa-bajnokság elődöntőjében az eddig hibátlan spanyol válogatott. A csapat körül kiváló volt eddig a hangulat, ebbe rondított most bele valamilyen szinten a csapatkapitány Álvaro Morata, aki panaszkodott egy sort. A Mundónak azt nyilatkozta az Atlético futballistája, hogy

az Európa-bajnokság után valószínűleg visszavonul a válogatottól, ennek pedig az oka, hogy

„Spanyolországban senkit és semmit nem tisztelnek”.

Morata azt is elmondta, hogy boldogabb volt akkor, amikor nem otthon futballozott, ennek ellenére mindent megtesz azért, hogy az Atléticóval trófeákat nyerjen.

A 31 éves csatárnak 78 meccsen 36 gólja van, negyedik a spanyol válogatott góllövőlistáján, és ha valóban igaz, hogy visszavonul a nemzeti csapattól, akkor a mostani Eb az utolsó esélye, hogy egy nagy tornát nyerjen címeres mezben.

Ez is érdekelhet:

119. perces góllal ejtették ki a házigazdát a spanyolok

Spanyolország az Eb első elődöntőse.

A spanyolok hőse 33 évvel később lemásolta az apja gólörömét

Apa és fia, ugyanaz a gólöröm, ugyanaz a stadion, de 33 év különbség.

(Fotó: Getty Images; via)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
30% Argentína
23% Franciaország
16% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott