Abszurd jelenetek az Eb-elődöntő után.

Elsőként a spanyolok jutottak be az Európa-bajnokság döntőjébe, miután a négy között 2–1-re legyőzték a francia válogatottat.

Már ünnepeltek, amikor történt egy abszurd jelenet, az egyik biztonsági őr egy befutó nézőt próbált megakadályozni abban, hogy a játékosok közelébe érjen, közben azonban elcsúszott, és egy szerencsétlen becsúszással eltalálta a spanyol válogatott csapatkapitányát, Álvaro Moratát:

Nem nézett jól ki a sántikáló Morata, de az első hírek szerint szerencsére nem komoly a sérülése, és ott lehet a vasárnapi döntőben, ahol a holland–angol meccs győztesével játszik Spanyolország.

Ez is érdekelhet:

A spanyol válogatott csapatkapitánya szerint Spanyolországban senkit és semmit nem tisztelnek

Álvaro Morata arról panaszkodott, hogy nem tisztelik eléggé Spanyolországban, és az Eb után valószínűleg visszavonul a válogatottól.

(Fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Tiszta lappal indítanád az évet az asztalon? Ezekre figyelj

A férfi szexualitásának évtizedei – Mi történik 40 után?

Bámulatos strapabírással és zseniális kamerákkal érkezett meg a Honor Magic8 széria

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Ha rajtad múlna, eltörölnéd a Valentin napot?
14% Nem, tök jó, hogy van.
63% Azonnal, értelmetlennek tartom.
23% Ebben a fontos kérdésben nem tudok dönteni.
Készen állsz a kalandokra? Gyere velünk az új Citroën C5 Aircross-szal
Hirdetés